COMBI RAIL LIGHT PRO

Pakabinimo sistema su apšvietimu

Jūsų paveikslai kabės saugiai ir atrodys puikiai, naudojant COMBI RAIL PRO LIGHT sistemą.

Ši sistema turi integruotą bėgelį į kurį tvirtinasi išsikišę lempučių laikikliai. Apšvietimo laikikliai gali būti įstatyti bet kurioje vietoje, išilgai juostos ir tam nereikia jokių papildomų laidų.

Paprasta kaip du kart du!

Išsaugokite sienas

COMBI RAIL PRO LIGHT pakabinimo sistema yra universalaus dizaino ir tinkanti bet kokiam interjerui. Kabinimo juosta tvirtinama prie sienos arba palubėje, todėl lieka, praktiškai, nepastebima. Sistema negadina sienų ir leidžia paprastai bei greitai perkabinti paveikslus kada panorėjus.

Perkabinkite kada tik panorėję

COMBI RAIL yra kur kas pranašesnė nei paveikslų kabinimo juostelės ar priklijuojami kabliukai. Su šia sistema, paveikslo kabinimas, negadina sienų ir nepalieka jokių pėdsakų. Paveikslus ar nuotraukas bus galima bet kada perkabinti ar pakeisti kitais. Tam tereikia pastumti šliaužikus su troseliais į vieną ar kitą pusę ir nustatyti aukštį, kuriame yra kabliukai. Kadangi apšvietimo laikiklis yra įstatytas į bėgelį ir turi lanksčia kojelę – šviesos šaltinį galima nukreipti taip, kad objektas būtų apšviestas optimaliausiai.

Įvertinta profesionalų

COMBI REAIL PRO LIGHT gali atlaikyti apkrovas iki 25 kg. viename taške, todėl puikiai tinka kabinti įvairius paveikslus sunkiais rėmais ir kitus stikle įrėmintus kūrinius. Dėl savo funkcionalumo ir patikimumo, ši sistema yra mėgstama profesionalų, montuojama galerijose ir kitose erdvėse, kur reikia greitai ir paprastai pakeisti paveikslų ekspoziciją.

Tai puikus sprendimas namams, taip pat švietimo įstaigoms kaip bibliotekos ir komercinėms įstaigoms kaip knygynai ir biurai.

Apšvieskite taikliai ir ryškiai

Ant sienos arba palubėje yra pritvirtinama aliuminė kabinimo juosta. Tuomet, į juostos galą yra įstatomas nustatyto galingumo transformatorius, nuo kurio leidžiasi laidas iki šviesos jungtuko. Toliau, iš jungtuko tęsiasi laidas įjungiamas į elektros kištuką.

Tuomet, į apšvietimo bėgelį yra įstatomas apšvietimo laikiklis. Toliau, į apatinį bėgelį įstatomas reguliuojamas troselis, su tvirtu kabliuku gale.

Dabar galima įjungti apšvietimą, pakabinti paveikslą ir nukreipti į jį šviesos srautą iš viršaus.

Susisiekite!

COMBI REAIL PRO LIGHT sistemą galima sujungti ir pratęsti per visą ekspozicijai skirtą sieną. Pasirinkus tinkamus komponentus, galima įrengti iš anksto numatytą ekspozicijos vietų kiekį, kuris vėliau gali būti keičiamas ir perstatomas. Pakabinimo sistema gali būti įrengta pasvirusiu kampu, palei laiptus ar kitas interjero formas.

Paprastai, vienam paveikslui užtenka vieno troselio su kabliuku ir vienos lemputės su laikikliu. Taip, tarpas tarp lempučių būna, maždaug, po vieną metrą, tačiau reguliuojant galima rasti optimaliausius eksponavimo atstumus.

Jeigu turite klausimų, visuomet galite susisiekti telefonu arba elektroniniu paštu. Mielai padėsime!

Pavyzdys, kaip komplektuojama sistema

Kad būtų aiškiau, pateiksime konkretų pavyzdį, kaip surenkama ši pakabinimo sistema. Įsivaizduokime, kad norite įrengti šešių metrų galerijos sieną, ant kurios kabinsite šešis paveikslus. Jums reikės šių elementų:

1. Pakabinimo juostos – 2 vnt. (minimalus ilgis yra 3 m) Pakabinimo juosta gali būti ir trumpinama pagal jums reikalingą ilgį.

2. Tvirtinimo elementų – reikalingi 3 vnt. vienam metrui. Taigi iš viso 18 vnt.

3. Varžtų su kaiščiais – 18 vnt. Juos panaudosite tvirtinimo elementams.

5. Troselio su Twister šliaužikliu 250 cm 6 vnt. 

6. Slankiojančių kabliukų – 6 vnt.

7. Reikės vienos jungties (1511376), per kurią tekės elektros srovė, nes sujungsime dvi juostas į vieną.

8. Halogeninės lempos laikikliai, mums jų reikės 6 vnt. Galite rinktis iš 50 cm ir 70 cm ilgio laikiklių.

9. Halogeninės lemputės – 6 vnt.

10. Transformatorius 300W. – tinkamas pajungti iki aštuonių lempučių. 

Sistema sukomplektuota! 

Montavimas

NAUJIENA: Nuo šiol atliekame ir pakabinimo sistemų MONTAVIMO darbus! – mūsų patyręs meistras sumontuos įsigytą sistemą bet kurioje Lietuvos vietoje. Dėl montavimo darbų įkainių susisiekite el. paštu ar telefonu.

Susisiekite

Jeigu turite klausimų, nedvejodami su mumis susisiekite telefonu arba elektroniniu paštu. Atsakome darbo dienomis 9-18 val.

+37065575237 arba +37068700332

info@pakabinimosistema.lt