INFO RAIL

Jokių smeigtukų!

INFO RAIL kabinimo sistema yra paprastas būdas pateikti bet kokią informaciją: iliustracijas, piešinius, darbų planavimo sąrašus, užsakymus, receptus ir kitus dokumentus, ten, kur yra didelė jų kaita. INFO RAIL yra kur kas efektyviau nei kamštinė lenta ir informacinės lentos, nes pakabinti popieriaus lapui nereikia jokių smeigtukų ar magnetukų.

Kaip atrodo INFO RAIL?

INFO RAIL yra sistema, puikiai pritaikoma efektyviai ir paprastai popierinių dokumentų ir kitos informacijos eksponavimui ir sklaidai.

Tai gali veikti kaip darbų planavimo lenta, kuomet atliekami darbai yra horizontaliai perkeliami iš kairės į dešinę. INFO RAIL galima įrengti keliais aukštais ir taip turėti dar geriau organizuotą, kelių lygių informacinę sistemą.

Popieriaus lapas, tiesiog įstumiamas iš apačios ir jis yra laikomas juostoje esančių guminių tvirtinimų. Lapus, bet kada, galima greitai ištraukti, ant jų nelieka jokios žymės, nereikia smeigtukų, lipnios juostos ar klijų.

Dėl sistemos paprastumo ji puikiai tinka ugdymo įstaigose – eksponuoti vaikų piešinius ir darbo aplinkoje, kur reguliariai vyksta dokumentų sklaida, tvarkaraščių kabinimas ir reikalingos skelbimų lentos.

Idealu mokykloms

Kaip montuojama INFO RAIL sistema?

Juostos tvirtinimas yra labai paprastas. Kaip pavyzdį pateikiame ko reikia norint įrengti trijų metrų ilgio sistemą jums reikės:

1. INFO RAIL juostos (3 m ilgio) – 1 vnt.

2. Vienam metrui juostos reikės 3 vnt. tvirtinimo elementų, viso 9 vnt.

3. Varžtai su kaiščiais – 9 vnt. 

Jeigu turite klausimų, visuomet galite susisiekti telefonu arba elektroniniu paštu. Mielai padėsime!

NAUJIENA: Nuo šiol atliekame ir pakabinimo sistemų MONTAVIMO darbus! – mūsų patyręs meistras sumontuos įsigytą sistemą bet kurioje Lietuvos vietoje. Dėl montavimo darbų įkainių susisiekite el. paštu ar telefonu.

Susisiekite

Jeigu turite klausimų, nedvejodami su mumis susisiekite telefonu arba elektroniniu paštu. Atsakome darbo dienomis 9-18 val.

+37065575237 arba +37068700332

info@pakabinimosistema.lt